مدوپیا یک روش نوین برای مشاهده ،انتخاب وخرید لباس را به جامعه خریداران معرفی می کند. مشاهده پوشاک از میان ده ها هزار نوع و چندین برند و فروشگاه های معتبر اینترنتی و فیزیکی اولین امکانی است که مدوپیا برای کاربر انش فراهم آورده است.
مدوپیا اولین اس اساس اصول مد و فشن است که کاربر می تواند با ارتباط مستقیم با استایلیست شخصی خود، از وی مشاوره دریافت کرده و همچنین بهترین و مناسب ترین ست لباس خود را دریافت کند.

مدوپیا یک روش نوین برای مشاهده ،انتخاب وخرید لباس را به جامعه خریداران معرفی می کند که تا از این تجربه نکرده اند. مشاهده پوشاک از میان ده ها هزار نوع و چندین برند و فروشگاه های معتبر اینترنتی و فیزیکی اولین امکانی است که مدوپیا برای کاربر انش فراهم آورده است.

جست و جویی حرفه که کاربران در جهت رسیدن هر چه سریع تر و دقیق تر به خواسته هایشان یاری می کند.مدوپیا اولین اس اساس اصول مد و فشن است که کاربر می تواند با ارتباط مستقیم با استایلیست شخصی خود، از وی مشاوره دریافت کرده و همچنین بهترین و مناسب ترین ست لباس خود را دریافت کند.

تجربه ی ارائه شده توسط استایل ، یکی از منحصر به فرد ترین تجربه های خرید لباس برا کسانی است که وقت مناسب برای خرید لباس به شدت به دنیای مد و شیک پوشی علاقه مند هستند و دوست دارند در کنار خود یک استایلیست شخصی داشته باشند .


چرا مدوپیا؟

-امکان مشاهده بزرگترین پایگاه داده ی لباس در ایران

-امکان جست و جوی بسیار پیشرفته در بین تمامی لباس ها

-امکان دریافت پیشنهاد خرید از متخصصین مد و لباس

-به روز بودن تمامی آیتم ها و پیشنهاد هاتیم مدوپیامحمد کاظمی
مدیرعاملسپهر حمزه لو
مدیر فناوری