اوبار


اوبار برای صاحبان بار اوبار با فراهم کردن بستری بر مبنای تکنولوژی و ارسال محموله‌های آنی و برنامه‌ریزی شده، تجربه‌ای جذاب برای شما رقم می‌زند.

اوبار خدمتی جدید از شرکت موفق و پیشرو سانا گستر سبز است که با هدف راه اندازی بزرگترین و مطمئن ترین شبکه ترابری کشور و با بهره گیری از تیمی مجرب و متخصص فعالیت خود را آغاز نموده است.
اوبار با باز تعریف مفهوم سنتی باربری و با تکیه بر تیم به روز و کارآمد خود سعی کرده است تا جدیدترین فناوری های پردازش داده و اطلاعات را در بازار قدیمی حمل و نقل به کار گیرد.
این شرکت توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور و جهان در حوزه فنی - مهندسی و کسب و کار راه اندازی شده تا با استفاده از تکنولوژی بتواند بازار حمل و نقل را کارآمد و بهینه کرده و از این رهگذر ارزش افزوده ای را برای تمامی ذینفعان خدمات خود بیافریند. این ذینفعان در سطح اول ارسال کنندگان بار و رانندگان محترم و در سطحی کلان تر کل جامعه می باشند که در استفاده از خدمات اوبار با بهینه سازی رویکرد سنتی منتفع خواهند شد.
ما در اوبار بستری را فراهم می کنیم تا ارسال کنندگان بار بتوانند محموله های مورد نظر خود را با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت سریع و مطمئن به سراسر کشور ارسال کنند.


تیم اوبار
حامد تاج الدین
مدیرعاملبهمن امام
مدیر اجراییامیرحسام صلواتی
مدیر فنی


(۰۲۱) ۸۸۰۵۹۹۸۶ - (۰۲۱) ۸۸۰۶۰۱۷۳
info@ubaar.ir
تهران، خیابان ملاصدرا، شیرازی جنوبی، گرمسار غربی، پلاک ۲۹