در نواک ما برای شما و فقط شما موسیقی مناسب را پیشنهاد می دهیم. این موسیقی بر اساس سلیقه شما و میزان علاقه مندی تان نسبت به موسیقی های مختلف به شما پیشنهاد می شود. به این ترتیب شما همیشه و در هر حالی مجموعه ای از موسیقی مورد علاقه تان را همراه دارید که روز به روز این مجموعه بیشتر و بیشتر می شود. مهم نیست غمگین هستید یا شاد و خوشحال… برای هر لحظه از زندگی تان موسیقی متفاوتی وجود دارد.

درباره ما


نواک محصول موسسه فرهنگی دیجیتال نوا کامکار ماندگار است که از سال 93 در دانشگاه شریف با تیمی از بهترین های حوزه وب و موبایل کار خود را شروع کرده است. مهمترین هدف نواک در کنار ارائه بهترین سرویس ممکن برای دسترسی راحت به موسیقی، حفظ حقوق کپی رایت و حمایت از هنرمندان بوده تا با هر بار شنیده شدن یک موسیقی، هنرمند نیز نتیجه زحمات خود را ببیند.

علاوه بر این موسسه نوا کامکار ماندگار به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان کشور شناخته شده و با مجوزهای مربوطه و زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می کند.

برای اطلاع از آخرین اخبار موسیقی، NavaakMusic@ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.تیم نواک

علیرضا جعفری
مدیر ارشد عملیاتاحسان رزازی
مدیرعاملسعید وایقانی
مدیر فناوریآرش خانگلدیتهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران، ساختمان کتابخانه قلمچی، مجموعه دیموند 021-88221769
info@navaak.com
پشتیبانی و رسیدگی به شکایات

support@navaak.com
ارتباط با هنرمندان و ناشران

contact@navaak.com
تبلیغات در نواک

marketing@navaak.com